southco


jetpress
slide1
Elektronický zámek vícebodový SOUTHCO H3-EM
Southco H3-EM elektronický zámek s výkyvnou rukojeťí je vybaven účinným převodovým motorkem řízeným mikroprocesorem , který zajišťuje minimální spotřebu energie a poskytuje inteligentní zamykání a monitorovací schopnosti. H3-EM je možné použít jako samostatný systém, integrovaný se stávajícím systémem řízení přístupu budovy/serveru/stroje nebo je zapojený v plně síťovém systému, který umožní dálkové monitorování a podávání zpráv pro audit provozu, aby byly splněny požadavky na dodržování předpisů bezpečnosti IT, jako je např. HIPAA a Sarbanes Oxley.

Hlavní výhody a možnosti:
H3-EM lze snadno přizpůsobit různé velikosti rackových sestav s jednoduchou montáží do jednoho otvoru panelu standardního provedení .
Integrované senzory pro stav zámku a západky, monitorovací a výstražné funkce Efektivní konstrukce převodovky motoru pro nízkou spotřebu energie
Možností manuálního ovládání zámku
Volitelné možnosti :
Vlastní logo možné.
Více klíčových kódů pro manuální ovládání zámku.
Alternativy sériových dat jsou k dispozici s ProX modulem.
Je k dispozici s čtečkou karet, která přijímá HID 125 kHz Prox výstupy, HID 13,56 MHz iCLASS® nebo MIFARE® Classic karty
K dispozici s Wiegand nebo RS-232
K dispozici s integrovanou biometrickou čtečkou.

Pokud potřebujete podrobnější informace , získáte je na odkaze http://www.southco.com/static/Literature/h3-em.en.pdf (pro německou verzi nahraďte EN za DE)