southco


jetpress
slide1
Devátá řada elektronických rotačních zámků R4-EM Southco
Slouží k dálkovému uvolnění úchytu dveří, krytů, vík i mobilních pantů. R4-EM 9 Series - elektronická otočná zástrčka Southco - přináší novou generaci zavírání a to mikroprocesorem řízeným ovládáním, které poskytuje vysoce inteligentní, spolehlivý přístup.

R4-EM 9 je vybaven inteligentním interním mikroprocesorem, který umožňuje rozšířené programovací možnosti pro úplné přizpůsobení západky požadované funkčnosti Lehký prodloužený kryt nabízí zvýšenou odolnost vůči zneužití i v krytu integrovaný konektor a háček manuálního ovládání. Jednoduchý manuál pro nastavení zjednodušuje instalaci. Série 9 opět nabízí volitelné otevření/zavření zarážky, které zabrání nechtěnému uvolnění dveří.

Integrovaný magnetický jazýčkový spínač snímá stav otevřeno / zavřeno západky
Západka (s integrovaným magnetem pro ovládání jazýčkového spínače) je tlakový odlitek zinku nebo je z nerezové oceli
Jednoduchá instalace pomocí dvou šroubů jako u předchozích řad Southco R4-EM.
Integrovaný spoušťový senzor snímá reálný stav zamknutí / odemknutí
Snadné napojení do stávajících kontrolních systémů

dostupné možnosti
Různé styly k různým požadavkům zabezpečení aplikací- viz přehled na webu Southco
Montáž manuálního táhla bez použití nářadí, jednoduché nakliknutí Southco AC kabelu
Operuje s mechanickým zatížením do 800 N

Pokud potřebujete přehled možností , získáte je na odkaze http://www.southco.com/static/Literature/R4-EM-9.en.pdf (pro německou verzi nahraďte …„en“ (POPŘ. „en-us“)…. za …“DE“…) , přehled standardních sestav na http://www.southco.com/en-us/r4-em-9?info=false&filters=, popř. kontaktujte našeho zástupce na info@gctcltd.com a zašleme vám konkrétní katalogový list ve formátu PDF popř. si sjednejte návštěvu našeho pracovníka..