southco


jetpress
slide1
Cena magazínu OEM Off-Highway Top10 pro SOUTHCO R4-EM Outdoor
Když jsme loni popisovali jako novinku zvláště odolný elektronický zámek Southco R4-EM Outdoor , tak jsme netušili, že zámek získá inovační cenu magazínu OEM Off-HighwayTM Top 10 - Nové zboží roku 2013. Všichni ocenění jsou obsaženi v tiskovém vydání časopisu listopad / prosinec roku 2013 OEM Off-Highway ™...

Southco je R4-EM Outdoor poskytuje spolehlivé elektronické řízení přístupu v náročných prostředích díky konstrukci buď z odolné povrchově upravené oceli nebo z nerezové oceli . Vnější částí konstrukce plně utěsňuje a chrání vnitřní pohon zámku proti vlhkosti a prachu. Southco Outdoor R4-EM poskytuje spolehlivé elektronické zamykání v každé situaci.
Rotační zámek R4-EM tak umožňuje celou řadu instalačně jednoduchých venkovních aplikací - nejen pro mobilní aplikace - např. v odlehlých nebo rozsáhlých areálech. Nízká proudová spotřeba elektronických zámků Southco je založena na odlišné koncepci ovládání západky zámku. Oproti běžnějším solenoidům vnitřní motorek obecně přímo vybízí k aplikacím s bateriemi a alternativními zdroji energie .
.
Podrobnější informace jsou na http://www.southco.com/static/Literature/R4-EM_Outdoor.en.pdf