southco


jetpress
slide1
EA-R01 - RF bezdrátový dálkový ovládací systém
EA-R01 nabízí pohodlné a časově úsporné zamykání a odemykání pro více přístupových bodů. Je původně navržený speciálně pro potřeby ochrany úložných prostorů nákladních automobilů, lodní dopravy, rekreačních obytných vozidel, lékových a přístrojových přihrádek sanitních vozů, terénních prostředků, ale dodává také nezbytné zabezpečení i mimo automobilový průmysl, zvláště v náročném prostředí. EA-R01 vydává vizuální a zvukové potvrzení uzamčení pro eliminaci potřeby ručně zkontrolovat jednotlivě zajištěné prostory.

Vlastnosti a výhody produktu
EA-R01 je standardně dodáván s jedním vysílačem a je vybaven kompaktním uzavřeným přijímačem, který může vydržet i drsné prostředí. Vodotěsná a prachuodolná konstrukce splňuje požadavky ochrany před nepříznivými vlivy počasí a změn venkovního prostředí – krytí IP67.

Elektronické zařízení poskytuje jak ochranu prostor, tak monitorování přístupu. Dva 30Amp výstupy umožňují ovládat několik zamykacích bodů ve více prostorem ze vzdálenosti až 30m. Sekvenční výstupy minimalizují zátěž baterie. Signální člen potvrzuje uzamčení pomocí zvukového výstupu i světelně.

Uživatelsky příjemné programování pro snadné nastavení a nahrazení příp. ztraceného ovladače. Zřetelné označení přípojných konektorů pro jednoduché zapojení systému. Modifikovatelnost výstupů a časování.

Provedení je možné v uživatelských barvách, vlastním stylu, designu. Třetí tlačítko pro přídavný výstup. Až čtyři jednoznačně kódované ovladače na každou jednotku.

Frekvenční výstup a provoz je v souladu s mezinárodními dohodami.

Teplotní rozsah:-29°C až +82°C