southco


jetpress
slide1
Co je nového?
Nový katalog Southco
V roce 2023 jsme se dočkali dalšího vydání kompletního katalogu firmy Southco. Zákazníci najdou podobné, přehledné členění komponentů podle kategorií v barevně odlišených sekcích, jako v předchozích vydáních. Katalog byl doplněn o všechny nové výrobky které byly na trh uvedeny od vydání poslední edice katalogu. O katalog si můžete zažádat použitím QR kódu viz obrázek a nebo vyžádat emailem přímo na info@gctcltd.cz

Dvojčinný pant s konstantní frikcí pro skládací stoly
Dvojčinný pant s konstantní frikcí pro skládací stoly

Tento nový dvojčinný pant, typ AH-2E, je především určen pro spojení dvou ploch sklápěcích stolů v dopravních prostředcích. Umožňuje složení stolku rotací o 180°, pant je při pohledu shora skrytý a horní odkládací plocha stolu tak zůstává kompaktní.

Populární frikční panty řady E6 v nerezovém provedení
Pant E6-70 z nerezové oceli rozšiřuje naši nabídku frikčních pantů které udrží víka, kryta předměty v nastavené poloze. Tento nový typ je určen pro použití v těch nejtěžších podmínkách

Celý článek >>

Nový elektronický servopohon AC-EM 05 firmy Southco
Kompaktní elektronický pohon s nízkou spotřebou pro aplikace s omezeným prostorem
Připojuje se pomocí specifické montážní destičky (pravá a levá) přímo k rotační západce řady R4-05

Celý článek >>

Nové ovládací prvky R4 SOUTHCO
Nejnovější přírůstek produktu společnosti Southco se připojuje k řadě vysoce výkonných pohonů AC-10, AC-15 a AC-55. Minule jsme informovali o kompaktním řešení 3in1, nyní je zde verze do klasické triády Southco složené ze tři součásti: rotační západka, kabel a pohon pro vytvoření dálkového ovládání vhodného pro různé potřeby aplikace.

Celý článek >>

Nové kompaktní rotační řešení R4 SOUTHCO
Nové kompaktní rotační řešení R4 SOUTHCO kombinuje rotační západku s přímým pohonem

Celý článek >>

Nový blokovatelný zámek SOUTHCO má přepracované křídlo
Zámky řady E5 poskytují cenově dostupnou jednoduchost - včetně rychlého přístupu s pouhým čtvrt otočením, všestrannost různých materiálů těla a flexibilitu modulárních možností ovládání a rozměrů.

Celý článek >>

Nový vysokofrekvenční přístupový řadič SOUTHCO RFID EA-P3 zjednodušuje řízení elektronického přístupu
Prvky EA SOUTHCO nabízejí celou řadu možností elektronického řízení přístupu, včetně elektronických klíčů, klávesnic (klasických i fóliových), radiofrekvenčních snímačů , RF klíčů, biometrických přepínačů, které se používají se SOUTHCO elektronickými uzamykacími a západkovými systémy pro zvýšení bezpečnosti zařízení.

Celý článek >>

Nový ovladač BLUETOOTH® Controller Lite Southco pro bezdrátové řízení přístupu a sledování stavu
EA-BT BLUETOOTH® Controller společnosti Southco nabízí plnou kontrolu přístupu a vzdálené sledování stavu inteligentních zámků, bez nutnosti kabelového připojení do sítě, bez potřeby instalovat, spravovat a udržovat software. Při připojení k zabezpečené platformě založené na cloudovém zařízení řadič EA-BT umožňuje zařízením s technologií BLUETOOTH®, jako jsou smartphony a tablety, fungovat jako bezdrátové ovladače elektronických zámků.

Celý článek >>

Nové miniaturní neztratně upevněné závitové šrouby firmy Southco řada 52
Miniaturní šroubová sada společnosti Southco umožňuje elegantní upevnění i v těsných prostorech. Kombinace zapuštěné šroubové hlavy pro různé nástroje a jejich kombinace , vč. okraje s rybinou , umožňuje všestranné upevnění / odpojení jak rukou tak pomocí nástrojů.

Celý článek >>

Nová verze otočných zámků R4 SOUTHCO má již integrovaný držák ovládacího kabelu
Nová řada R4-10 Rotary Latch společnosti Southco je opatřena integrovaným držákem pro upevnění kabelu, což eliminuje potřebu sekundárních součástí během instalace. R4-10 s integrovaným držákem nabízí ekonomické řešení pro instalaci rotačního systému pro nejrůznější aplikace v průmyslových odvětvích – výroba mobilních strojů, lodní a letecký průmysl , ale i průmyslové systémy a komplexy

Celý článek >>

Nalezen nový spojovací článek SOUTHCO- ovládací lanka – AC Cables
Komplexní systém Rotary Latch společnosti Southco využívá opět magické tři součásti: rotační západka, kabel (lanko, táhlo) a pohon, které vytvářejí vzdálené ovládání vhodné pro různé potřeby aplikace.

Celý článek >>

New Rotary Latch Features Direct, Cable-free Actuation
Southco’s new R4-10 Rotary Latch with Direct Actuation can be triggered directly via push button or lever-style actuator, without the need for connected cables or rods.

Nová verze otočných zámků R4
Nová verze otočných zámků R4 SOUTHCO má přímý, bezdrátový pohon. Nový rotační zámek R4-10 může být ovládán pomocí tlačítka nebo ovládacího prvku ve stylu páky, aniž by bylo nutné připojovat lanka nebo táhla.

Celý článek >>

Novinka ve staré řadě E3!
Novinkou je úprava „padlockable“ – tj. na přídavný visací zámek. Nejde jen o omezení nežádoucího přístupu, ale umožňuje zajištění osobní bezpečnosti obsluhy a údržby při rizikových operacích. Osobní visací zámek ochrání před spuštěním nebo jiným zásahem nepovolané nebo neznalé osoby během prací na stroji nebo lince.

Celý článek >>

Zvedací systém na těžká víka CB-LIFT-A-Series SYST® Counterbalance
CB LIFT-A-SYST® kombinuje akumulované vyvažovací síly a polohovou stabilitu za plného rozsahu pohybu pro lehké, snadné, bezpečné a spolehlivé otevírání a zavírání těžkých dveří a panelů výrobních zařízení.

Celý článek >>

Robustní vícebodové elektromechanické kliky na kartty
Southco H3-EM je klika s elektronickým zámkem - představuje účinný mikroprocesorem řízený zámek s převodovým motorem. Motorek zajišťuje minimální spotřebu energie. Zámek poskytuje inteligentní zamykání a monitorovací svého stavu. H3-EM je možné použít jako samostatný systém, integrovaný se stávajícím řízením přístupu v budově nebo dodávat jako plně síťový systém, který umožní dálkové monitorování a podávání komplexních zpráv kontrolnímu centru.

Celý článek >>

Nové zmenšené kompresní západky vhodné do omezeného prostoru
Nová řada Southco E3 VISE Action® Kompresní zámky kombinuje vysokou pevnost s menším designem. Zajištění bezpečné aretace, odolné proti vibracím i v těch nejnáročnějších provozních podmínkách

Celý článek >>

Nová řada Southco - DZUS® D9 Tech Line Quarter-Turn
Nová řada Southco - DZUS® D9 Tech Line Quarter-Turn upevňovací prvky - kombinuje léty osvědčenou technologii čtvrtotáčky DZUS s neztratnou upevňovací technologii (Captive Fasteners) k vytvoření další generace řešení. Sadu tvoří dvojice : upevňovací prizmatický kolík (Fastener) a protikus (Receptacle)
DZUS® D9 Tech Line Quarter-Turn to je rychlost a spolehlivost , neboť poskytují konzistentní a spolehlivé upínací síly a rychlý přístup.

Celý článek >>

Southco CA - Counterbalance Hinges Vyvažované panty
CA vnější závěsy umožňují zvedat těžká víka nebo panely s minimálním úsilím . Panty budou přitom i nadále držet pevně v libovolné poloze. Externí montáž uvolňuje vnitřní prostor uvnitř skříně, přitom pant eliminuje potřebu sekundárních podpor zvednutého víka.

Celý článek >>

CA - Counterbalance Hinges
CA Counterbalance Hinges allow a heavy lid or panel to be lifted with minimal operating effort and will continue to hold it securely in any position. The CA Counterbalance Hinge features an external mounting style, allowing for increased capacity within the enclosure, and eliminates the need for secondary support components.

Celý článek >>

ST - Constant Torque Embedded Hinges
The ST series of compact hinges provide ease in positioning objects and holding them steady in any orientation. Their size and torque values fit designs ranging from the smallest web-cams and consumer electronics to portable computer screens, LCD displays, point-of-sale terminals, medical equipment and larger enclosure panels. ST hinges provide refined ergonomic performance to enhance any application with a smooth, consistent motion for a feeling of precision and quality.

Celý článek >>

Řada ST kompaktních závěsů
Řada ST kompaktních závěsů poskytuje snadné polohování objektů tím, že momenty síly jsou stálé v libovolné orientaci (v mezích svého vnitřního odporu). Jejich hodnoty velikosti momentu síly odpovídají potřebám od nejmenších webových kamer a spotřební elektroniky až do přenosných počítačových monitorů, LCD displejů, veřejných terminálů, lékařského vybavení a větších skříňových panelů. ST závěsy nabízí skrytá ergonomická řešení pro libovolné aplikace pro zvýšení uživatelského komfortu

Celý článek >>

Devátá řada elektronických rotačních zámků R4-EM Southco
Slouží k dálkovému uvolnění úchytu dveří, krytů, vík i mobilních pantů. R4-EM 9 Series - elektronická otočná zástrčka Southco - přináší novou generaci zavírání a to mikroprocesorem řízeným ovládáním, které poskytuje vysoce inteligentní, spolehlivý přístup.

Celý článek >>

Bezobslužná fixace monitoru
AV - Dual Extension Arm (řada D )
SOUTHCO Dual Extension Arm (řada D) nabízí integrovanou technologii fixace polohy, která umožňuje, aby rameno efektivně fungovalo v aplikacích vyžadujících robustní a stabilní řešení s častou změnou polohy.

Celý článek >>

Nový tvar neztratných šroubů pro snadnější ruční ovládání
Nové výrazně tvarované křídlo pro rychlý přístup s větší úchopovou silou
Standardní i volitelné barvy umožní odlišit přístupové body
Různé způsoby upevnění do panelu / víka.
Standardní ovládání manuálně i nástrojem - Phillips, Torx® a kombinace

Celý článek >>

Elektronický zámek vícebodový SOUTHCO H3-EM
Southco H3-EM elektronický zámek s výkyvnou rukojeťí je vybaven účinným převodovým motorkem řízeným mikroprocesorem , který zajišťuje minimální spotřebu energie a poskytuje inteligentní zamykání a monitorovací schopnosti. H3-EM je možné použít jako samostatný systém, integrovaný se stávajícím systémem řízení přístupu budovy/serveru/stroje nebo je zapojený v plně síťovém systému, který umožní dálkové monitorování a podávání zpráv pro audit provozu, aby byly splněny požadavky na dodržování předpisů bezpečnosti IT, jako je např. HIPAA a Sarbanes Oxley.

Celý článek >>

SOUTHCO vydalo nový katalog
Produkty Southco - to je řešení pro mnohé projektové výzvy

Celý článek >>

New SOUTHCo E5 Cam latches
The all-plastic E5 meets NEMA 4 and IP65 standards for water and dust protection and is ideal for highly corrosive environments and non-conductive latching.

Nový celoplastový západkový zámek SOUTHCO řady E5
Cenově efektivní. Snadný návrh a instalace dle výkresu http://www.southco.com/static/JDrawing/j-e5-4.pdf

Celý článek >>

Nová verze pákového kompresního zámku C2 SOUTHCO
SOUTHCO jako přední globální firma v oblasti inženýrských řešení komponentů přidala verzi řady C2 pákových kompresních zámků.
Na pohled neviditelná změna se zásadními dopady na použitelnost řady v náročnějším prostředí.

Celý článek >>

Monosert & Duosert Inserts
Southco's MonoSert and DuoSert DM Inserts provide simple front-mount installation, solid connections, and interchangeability for thin-panel mounting in rack and enclosure installations. They are an ideal fit for IT-style racks, with a lower installed cost than cage nuts and with greater flexibility for reconfiguration in the field.

Elegantní montáž -Monosert a Duosert klecové vložky
Southco MonoSert a DuoSert DM klecové vložky umožňují snadnou montáž na panel instalace, rychlé a pevné připojení do otvoru a rychlou zaměnitelnost pro rozvaděče a ovládací skříně strojů a zařízení

Celý článek >>

New N6 - Surface Mount Hinges - Beauty and extreme durability
Southco, Inc., a global leader in engineered access
solutions, has refreshed its successful N6 Surface Mount Hinge series with an updated design that provides superior durability in corrosive environments.

Celý článek >>

Staronové panty N6 - Surface Mount Hinges - nejlepší volba pro extrémní podmíky
Krásné a odolné ! Southco se intenzivně zaměřuje na poskytování technických řešení pro své zákazníky na globálních i místních úrovních a tomu jí napomáhájí jeho distributoři.
Southco se snaží být virtuálním konstrukčním centrem a je odhodláno poskytovat vynikající kvalitu výrobků i služeb. Southco slibuje svým zákazníkům ta nejlepší řešení . Jedním z nich je i přehodnocení útlumu výroby závěsů řady N6.

Celý článek >>

R4-EM-8 Elektronický rotační zámek
R4-EM série8 je elektronický rotační zámek, který kombinuje efektivní robustní provedení standardní rotační západky a mechanické ovládání stejnosměrným motorkem. Elektromotorek -stejně jako u všech elektronických zámků SOUTHCO - zajišťuje hladké a tiché ovládání s minimální spotřebou energie, s výrazně nižším proudovým impulzem oproti cívkovým systémům. R4-EM-8 je k dispozici s volitelným snímačem polohy dveří, integrovaným konektorem a uzpůsobením na mechanické ovládání při výpadku napájení. Flexibilní, skrytá instalace zajišťuje odolnost proti vandalům . R4-EM-8 je použitelný s celou řadou designových ovladačů i mechanických zámků.

Celý článek >>

Retro novinek 2014
Náš hlavní dodavatel SOUTHCO má dlouholetou tradici vývoje nových inovativních technologií. V budování základní řady hardwarových produktů pokračoval i v roce 2014. SOUTHCO zaměřilo technické zdroje na zvýšení funkčnosti a flexibilitu designu. To nám umožnilo dále posílit jak standardní nabídku produktů, tak současně rozšířit inovativní směry SOUTHCO Positioning Technology a elektronické řízení přístupu .
Zde je malé chronologické shrnutí na upomenutí cesty rokem 2014

Celý článek >>

Konec roku 2014 - čas bilancování i nových předsevzetí
Blíží se poslední den roku a s ním čas bilancování i zamyšlení nad tím co přinesl končící rok - dobrého i zlého. Jako vždy vyhlížíme se směsicí naděje i obav na to co nám přinese nový rok , čím nás potěší , překvapí a děláme si předsevzetí co uděláme pro svou práci , své blízké i pro své zdraví.

Celý článek >>

Cena magazínu OEM Off-Highway Top10 pro SOUTHCO R4-EM Outdoor
Když jsme loni popisovali jako novinku zvláště odolný elektronický zámek Southco R4-EM Outdoor , tak jsme netušili, že zámek získá inovační cenu magazínu OEM Off-HighwayTM Top 10 - Nové zboží roku 2013. Všichni ocenění jsou obsaženi v tiskovém vydání časopisu listopad / prosinec roku 2013 OEM Off-Highway ™...

Celý článek >>

Nový typ elektronického zámku se zabudovaným ovládacím systémem a zdrojem
Southco představilo nový typ elektronického zámku řady SC, který kombinuje funkci zámku , ovladače, elektrického bezpečnostního odemykání a zdroje v jedné kompaktní jednotce.

Celý článek >>

Southco posílilo řadu robustních vstupních mechanických ovladačů, nyní jsou dostupné v nezamykatelné verzi
Robustní , korozi-odolné kliky AC30 a AC40 jsou nyní dostupné v nezamykatelné konfiguraci. Tyto kliky zajišťují spolehlivou obsluhu vnitřních skrytých uzávěrů v náročném prostředí ať již venku nebo uvnitř. AC30 se vyznačuje robustním ovládacím tlačítkem a jednoduchou instalací zatímco AC40 má navíc integrovanou rukojeť která umožňuje operovat se zámkem i v pracovních rukavicích.

Celý článek >>

Naklápěcí držák displeje AV-D25 (T Series)
Držák displeje AV-D25 (T Series) nabízí jednoosé polohování pro různé monitory, klávesnice a joysticky, projektory, osvětlovací tělesa, zrcadla . Náklonem držáku lze přesně a plynule nastavit polohu v různých úhlech na horizontální ose s minimálním operačním úsilím, bez nutnosti zajištění nastavené polohy. Základem pro jednoduché a spolehlivé nastavení polohy je opět funkce vnitřního odporu, eliminující potřebu seřizování a údržby v dlouhodobém životním cyklu. .

Celý článek >>

NOVÝ NASTAVITELNÝ DRŽÁK PRO MALÉ DISPLEJE
Southco rozšířilo svou řadu AV kompaktním držákem, který nabízí spolehlivou výklopnou a natáčecí funkci pro malé, lehčí displeje. Držák AV-C20 je vyroben z lehkého, korozi odolného materiálu a je možno jej použít jak v interiéru tak exteriéru. Výrobek je kompatibilní s množstvím zařízením, včetně tabletů, GPS auto navigací a ovládacích panelů.

Celý článek >>

EA-R01 - RF bezdrátový dálkový ovládací systém
EA-R01 nabízí pohodlné a časově úsporné zamykání a odemykání pro více přístupových bodů. Je původně navržený speciálně pro potřeby ochrany úložných prostorů nákladních automobilů, lodní dopravy, rekreačních obytných vozidel, lékových a přístrojových přihrádek sanitních vozů, terénních prostředků, ale dodává také nezbytné zabezpečení i mimo automobilový průmysl, zvláště v náročném prostředí. EA-R01 vydává vizuální a zvukové potvrzení uzamčení pro eliminaci potřeby ručně zkontrolovat jednotlivě zajištěné prostory.

Celý článek >>